Україна підписала з Польщею енергоугоду

НЕК "Укренерго", ДП "Енергоринок" і польський системний оператор PSE 17 серпня уклали договір про постачання електроенергії з України в Польщу для надання аварійної допомоги
Depo.Гроші
18 серпня 2015 14:57
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила прес-служба НЕК, передає depo.ua.

"За вказаним договором ДП "Енергоринок" надає польській енергосистемі аварійну допомогу за ціною, встановленою відповідною постановою НКРЕКУ, а "Укренерго" уповноважене погоджувати чи відмовляти в наданні аварійної допомоги, залежно від оцінки безпеки експлуатації української енергосистеми і технічних можливостей "Укренерго" та Добротвірської ТЕС", - наголошується в повідомленні.

Максимальна величина аварійної допомоги по лінії електропередачі 220 кВ Добротвірська ТЕС-Замость становить 235 МВт.

Як повідомлялося, Польща ввела обмеження споживання електроенергії через аномальну спеку. У свою чергу, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Міністерству енергетики та вугільної промисловості у зв'язку з кризовою ситуацією в енергетичній системі Польщі терміново вжити невідкладних заходів для забезпечення максимально технічно можливих поставок електроенергії в польську енергосистему.

Комерційні поставки електроенергії до Польщі у січні-червні 2015 р. не здійснювалися, тоді як за аналогічний період минулого року на експорт було поставлено 598,7 млн кВт-год електроенергії.

Більше економічних новин читайте у розділі "Гроші"

Мітки: Польща, угода