Україна піднялася в рейтингу Doing business, – Климпуш-Цинцадзе

У 2016 році Україна посунулися в рейтингу Doing business з 87 на 83 позицію
Depo.Гроші
16 вересня 2016 19:44
ФОТО: depo.ua

Про це на саміті Ялтинської європейської стратегії повідомила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"З 87 на 83 місце ми посунулися в рейтингу Doing business. Два роки тому у нас була 112 позиція, це означає, що ми йдемо у правильному напрямку. Якщо я назву всі реформи, які ми проводимо зараз, я думаю, це займе багато часу", – сказала Климпуш-Цинцадзе.

Говорячи про те, що Україна дає ЄС, віце-прем'єр сказала: "Питання в тому, у що віриш, а ми віримо і боремося за свободу і процвітання. Чому ми боремося за те й за те, бо свобода - це шлях до процвітання. Ми бачимо Європейський проект, як проект, який відрізняє нас від євроскептиків. Це не просто економічний проект, це щось таке, що дало Європі мир і процвітання. Тому ми бачимо досягнення цього проекту. Люди, які цікавляться цим, стають вірними цілям, і я вірю, що якщо Україна хоче, – залишиться європейською країною, як завжди було, вона буде європейською країною. Але, це не означає, що всі на заході готові це сприймати належним чином".

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші