Україна отримає 30 млн євро від ЄС

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України підписало з Єврокомісією чотири програми
Depo.Гроші
9 січня 2016 08:44
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Міністерства економічного розвитку і торгівлі, вони дозволять залучити 30 млн євро.

"Україна отримає 30 млн євро грантової допомоги від ЄС завдяки продовженню чотирьох програм прикордонного співробітництва, які нещодавно підписало Мінекономрозвитку з Єврокомісією", - йдеться в повідомленні.

Як зазначає прес-служба, кошти використають на подальшу розбудову та модернізацію міжнародних автомобільних пунктів пропуску «Красноїльськ» і «Дяківці» на українсько-румунському кордоні; “Рава-Руська”, “Устилуг-Зосин”, “Краківець”, „Шегині” та „Ягодин” - на українсько-польському; “Ужгород-Вишнє Нємецьке” - на українсько-словацькому; та Лужанка - Берегшурань” - на українсько-угорському. Також на кордоні з Угорщиною побудують пункт пропуску водного сполучення Вилок для байдарочників.

В Мінекономрозвитку уточнюють, що частина гранту сприятиме розвитку сучасної ІТ-інфраструктури відділів прикордонної та митної служби, зниженню вразливості прикордонних територій від ризику повеней, покращенню забруднень від хімічних звалищ і скидання стічних вод у регіоні Нижнього Дунаю, проведенню експертного оцінювання для інтеграції української і молдавської електричних систем в енергетичну мережу ENTSO-E.

В прес-службі наголошують, що завдяки підписаним угодам ЄС продовжив до 31 грудня 2016 року Спільні операційні програми прикордонного співробітництва “Румунія - Україна - Республіка Молдова 2007-2013 роки”, “Польща - Білорусь - Україна 2007-2013 роки” “Угорщина - Словаччина - Румунія - Україна 2007-2013 роки” та “Басейн Чорного моря 2007-2013 роки”.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші

Мітки: Україна