Україна остаточно домовилася з Канадою про вільну торгівлю

Україна і Канада прийняли рішення про остаточне підписання і передачу до парламентів на ратифікацію Угоду про ЗВТ між країнами
Depo.Гроші
1 лютого 2016 12:50
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на брифінгу за підсумками зустрічі з иинистром закордонних справ Канади Стефаном Діоном, передає depo.ua.

Прем'єр підкреслив, що в ході зустрічі було обговорено порядок денний двосторонніх відносин між Україною і Канадою на наступний рік.

Яценюк нагадав, що в липні 2015 року під час його візиту в Канаду Україна і Канада провели переговори щодо створення зони вільної торгівлі між Україною та Канадою, і відповідний документ був парафований.

"У цьому році ми прийняли спільне рішення, що така угода повинна бути остаточно підписано і передано національних парламентів на ратифікацію", - підкреслив він.

Яценюк підкреслив, що ця угода - "це відкриття наших спільних ринків і ще один крок до допомоги Україні в тому, щоб подолати не тільки військову, але й економічну агресію, яку здійснює Російська Федерація".

Глава уряду повідомив, що на червень заплановано спільний українсько-канадський бізнес-форум з метою залучення додаткових інвестицій в українську економіку та підвищення обсягів двосторонньої торгівлі між Україною і Канадою.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші