Україна може відібрати медіа-бізнес олігарха Курченка

Виплативши майже увесь борг державному Укрексімбанку, компанія олігарха-втікача Сергія Курченка "Ветек медіа інвест" заборгувала 200 млн грн за обслуговування кредиту
Depo.Гроші
1 вересня 2015 21:41
ФОТО: depo.ua

 Про це пише depo.ua з посиланням на HUBS.UA.

Компанії Курченка залучали кредит Укрексімбанку для купівлі UMH Group. Саме зайнятими у держбанку грошима Курченко восени 2013 року розплатився з медіамагнатом Борисом Ложкіним (зараз очолює Адміністрацію Президента). Але отримавши від позичальника майже усю суму кредиту, банк нарахував багатомільйонні борги за його обслуговування і управління.

Нагадаємо, UMH Group входить у трійку найбільших медіа-холдингів країни і управляє портфелем із понад 50 брендів, серед них - українські версії Forbes і Vogue, "Кореспондент", "Фокус", "АіФ" і радіо-активи "Авторадіо", "Ретро FM", "Наше радіо", "Europa Plus",  тощо.

Як повідомлялось, американський видавничий дім "Forbes" продовжує вживати заходів для відкликання ліцензії холдингу Сергія Курченка UMH Group на видання "Forbes" в Україні. Днями український Forbes змінив домен - з forbes.ua на forbes.net.ua. В Україні домен верхнього рівня в зоні .UA можна отримати і використовувати тільки у разі, якщо у власника сайту є свідоцтво про реєстрацію торгової марки.

Нагадаємо, 30 липня цього року екс-регіонала Сергія Курченка, власника UMH Group, США внесли до списку санкцій.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.