Україна може отримати транш від МВФ до липня, - Moody's

Україна до кінця півріччя отримає черговий транш кредиту від ключового кредитора країни Міжнародного валютного фонду в обсягу 1,7 млрд дол.
Depo.Гроші
13 травня 2016 10:32
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у звіті міжнародного рейтингового агентства  Moody's, передає depo.ua.

"Новий український уряд, який приступив до виконання обов'язків 14 квітня, повернувся до порядку денного реформ, узгоджених з міжнародними партнерами. Місія МВФ зараз працює в Києві над другим переглядом програми реформ, і Moody's очікує, що Фонд, найімовірніше, виділить Україні черговий транш кредиту в 1,7 млрд дол. до кінця цього півріччя", - йдеться в прогнозі.

Moody's вважає, що для України першочерговими питаннями залишаються зміна балансу економіки і зниження дефіциту держбюджету.

Проте, досягнення подальшого прогресу в реформах, на думку агентства, буде залежати від продовження співпраці України і МВФ, яке, швидше за все, відновиться після кількох місяців затримок.

Moody's нагадує, що прогрес України з політичних і економічних реформ зайшов в глухий кут в ході підготовки держбюджету в кінці минулого року і зовсім недавно під час тривалого формування нового уряду.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.

Мітки: МВФ, Moody's