Україна ініціює розслідування поставок газу з Росії терористам

Україна хоче, аби на міжнародному рівні відбулося розслідування факту постачання окупованим районам Донеччини та Луганщини газу з Росії
Depo.Гроші
3 липня 2015 22:00
ФОТО: depo.ua

Про це заявив голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв в ефірі 5 каналу в п'ятницю ввечері, передає depo.ua.

"Газпром" заявляє, що він постачає туди газ. Ми цього підтвердити не можемо, бо немає можливості перевірити вузли обліку газу, оскільки там тривають військові дії. Ми очікували, що "Газпром", можливо, підніме це питання в Стокгольмському арбітражі. Але вони цього не зробили", - зазначив Коболєв.

"Якщо почалося постачання російського газу на ту (окуповану) територію, я думаю, що ця ситуація буде вимагати ретельного вивчення й можливо певних слідчих дій", - додав він.

"Наскільки законно, наскільки коректно постачати газ організаціям, які мають ознаки тероризму. Я думаю, що це питання буде вирішуватися найближчим часом. Ми зацікавлені в тому, щоб ця ситуація розглядалася на міжнародному рівні. Нам немає чого приховувати", - заявив Коболєв.

Більше економічних новин читайте у розділі "Гроші".