Україна імпортуватиме вугілля та газ з Казахстану

Україна і Казахстан домовились розвивати подальші відносини у сфері торговельно-економічного співробітництва
Depo.Гроші
17 липня 2015 16:29
ФОТО: depo.ua

Відповідні домовленості були закріплені в протоколі 12-го засідання спільної міждержавної українсько-казахської комісії з економічного співробітництва, який був підписаний 16 липня, передає depo.ua з посиланням на прес-службу Міністерства регіонального розвитку.

Відповідно до протоколу, делегації експертів від держав повинні будуть опрацювати питання поставок в Україну вугілля марки "А" (антрацит), а також поставок і транзиту трубопровідним транспортом через Україну нафти.

"Учасники засідання також домовились дослідити питання поставок в Україну казахського природного газу та транзиту через територію Казахстану туркменського та узбецького газу", - зазначається також у повідомленні.

Окрім того, Україна і Казахстан також мають намір розробити нову стратегію двосторонніх відносин, в якій буде врахований інтерес держав в енергетичному машинобудуванні, авіабудуванні та розвитку космічної галузі.

За даними прес-служби, сторони також обговорили перспективи реалізації проектів щодо створення в Казахстані спільних підприємств з виробництва сільськогосподарської і залізничної техніки, реалізації спільних атомно-енергетичних програм, модернізації та створення нових енергетичних об'єктів, залучення українських фахівців і технологій в галузі геологорозвідки, буріння і транспортування казахських вуглеводнів.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.