Україна хоче остаточно розірвати співпрацю з Росією в авіабудуванні, – ЗМІ

Уряд збирається погодитися з пропозицією Мінекономіка і концерну "Антонов" щодо виходу зі спільного українсько-російського підприємства ТОВ "ОАК-Антонов"
Depo.Гроші
28 серпня 2015 09:34
ФОТО: depo.ua

Про це з посиланням на джерело в уряді повідомляє РБК-Україна, передає depo.ua.

В пояснювальній записці Мінекономрозвитку говориться, що, враховуючи ситуацію, яка склалася у відносинах з Росією в 2014 році, в "ОАК-Антонов" заморожені роботи з програмами літаків Ан-70, Ан-124, Ан-140.

Також фінансово-господарський стан "ОАК-Антонов погіршується, скорочується залишок коштів статутного капіталу, у тому числі внесок концерну, як учасника цієї компанії.

"У такій ситуації подальша участь концерну в ТОВ "ОАК-Антонов" представляється недоцільною", - повідомляється в пояснювальній записці.

В кінці липня самарське ВАТ "Авіакор - авіаційний завод" призупинило програму випуску літаків Ан-140 через відсутність комплектуючих з України. Генеральний директор підприємства Олексій Гусєв додав, що в даний час складання літаків здійснюється з компонентів, які зберігаються на складах підприємства.

Спільні українсько-російські проекти в авіабудуванні почали тріщати по швах і заморожуватися ще влітку 2013 року, у тому числі спільне серійне виробництво регіональних літаків Ан-140, і зокрема, його військової версії, раніше прийнятої російським військовим відомством в якості легкого військово-транспортного літака.

Більше новин читайте на Гроші.depo.ua