Україна готується відмовитися від російської електроенергії

Міністерство палива та енергетики України планує найближчим часом відмовитися від імпорту електроенергії з Росії
Depo.Гроші
17 квітня 2015 15:16
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Олександр Светелик, передає depo.ua з посиланням на "Апостроф".

Светелик нагадав, що імпорт електроенергії з Росії було розпочато наприкінці минулого року у зв'язку з дефіцитом в енергосистемі країни. У той же час заступник міністра не виключив, що у разі виникнення форс-мажорних ситуацій імпорт електроенергії все ж буде здійснюватися.

Светелик підкреслив, що в проекті прогнозного балансу електроенергії на поточний рік імпорт електроенергії не передбачений.

Заступник міністра зазначив, що з квітня Україна практично повністю припинила імпорт електроенергії з Росії, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

У той же час Светелик уточнив, що мізерні обсяги поставок російської електроенергії збережуться, щоб зберегти укладений з ВАТ «Інтер РАО» контракт.

«Якщо ми робимо нуль, тоді імпортного контракту немає. Ми, грубо кажучи, 5 млн кВт-годин залишаємо в місяць - це все одно, що нуль - інакше втратимо контракт», - уточнив заступник голови Міненерговугілля.

Мітки: Росія