Україна експортуватиме м'ясо до Ізраїлю

Україна буде експортуватиме охолоджене м'ясо на ринок Ізраїлю
Depo.Гроші
24 березня 2016 22:25
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час виступу на нараді з питань обговорення стратегічних напрямів розвитку аграрного сектору економіки та проблемних питань розвитку регіонів, передає depo.ua з посиланням на прес-службу відомства.

"Відтепер українські аграрії зможуть постачати охолоджене м'ясо на ізраїльський ринок. У результаті перемовин з ізраїльською стороною досягнуто домовленості щодо постачання м'яса яловичини та птиці на ринок Ізраїлю", - сказав він.

Також Павленко додав, що пройшли успішні переговори стосовно поновлення імпорту українських яєць, який був припинений у січні цього року через підозру у зараженні української продукції сальмонелою.

"Ні ізраїльська сторона, ні українська не підтвердили сальмонелу в українських яйцях. Українські яйця чисті і здорові. Тому ізраїльська сторона зацікавлена у відкритті ринку для нашої продукції", - йдеться у повідомленні.

Також Павленко висловив переконання, що до кінця року Україна зможемо укласти угоду про Зону вільної торгівлі з Ізраїлем.

"Зважаючи на плідну співпрацю між нашими країнами, вважаю, що до кінця року ми зможемо укласти угоду про Зону вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем. Наше Міністерство максимально відкрите до співпраці і готове до переговорів з даного питання", - додав він.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.