Україна отримала пільгові тарифи на вантажоперевезення з Китаю в обхід Росії

Україна, Казахстан, Грузія та Азербайджан підписали протокол про встановлення конкурентоспроможних пільгових тарифів на вантажоперевезення по Транскаспійському міжнародному транспортному маршруту
Depo.Гроші
15 січня 2016 05:24
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на trend.az.

Протокол підписали глави ЗАТ "Азербайджанські залізниці" Джавід Гурбанов, Казахстанської залізниці Аскар Мамін, Грузинської залізниці Мамука Бахтадзе і виконуючий обов'язки голови правління акіонерного товариства "Українська залізниця" Олександр Завгородній.

Документ був підписаний в четвер в Баку на зустрічі, де також були присутні генеральний директор Бакинського міжнародного торгового морського порту Талех Зиядов і голова Азербайджанського Каспійського морського пароплавства Рауф Велієв.

Документ передбачає встановлення конкурентоспроможних пільгових тарифів на вантажоперевезення по Транскаспійському маршруту, проведення комплексних заходів щодо спрощення руху поїздів за маршрутом, збільшення вантажообігу.

Аналогічний двосторонній протокол підписали також окремо Азербайджан і Грузія.

Нагадаємо, що Україна планує у п'ятницю, 15 січня, запустити вантажний потяг через Грузію та Азербайджан, дозволяє доставляти українські товари в країни Середньої Азії в обхід території Росії.

Читайте також: