Україна урізала подачу світла до Криму

Державне підприємство "НЕК "Укренерго" підтвердило відключення потоку електроенергії на територію Криму
Depo.Гроші
1 липня 2015 14:08
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Укренерго", передає depo.ua.

У компанії заявили, що в ніч з 30 червня на 1 липня російські ЗМІ повідомляли, що "Укренерго" Росії сповістило про плани припинення постачання електроенергії з об'єднаної енергосистеми України в Криму.

"Офіційно повідомляємо, що ДП "НЕК "Укренерго" не зобов'язана попереджати ні Міністерство енергетики Російської Федерації, ні Російську Федерацію взагалі про свою діяльність у межах України. Виходячи з цього, 30 липня 2015 ніяких попереджень Росії щодо припинення постачання електроенергії не було. У той же час наголошуємо, що ДП "НЕК "Укренерго" працює виключно в правовому полі. Так, після отримання від ДП "Енергоринок" добового диспетчерського графіка навантажень на 01.07.2015, до якого був закладений нульовий графік сальдо перетоку електроенергії в АР Крим, черговий диспетчер ДП "НЕК "Укренерго" повідомив про це чергового диспетчера Кримської ЕС з метою забезпечення виконання ним необхідних організаційних і технічних заходів для підтримки нульового графіка", - йдеться в повідомленні.

В "Укренерго" зазначили, що у них немає інформації щодо можливого подальшого зниження перетоків електроенергії в АР Крим.

Мітки: Крим, Росія