Україна будуватиме залізницю в Ірані

Українські залізничники будуть задіяні під час будівництва колії на напрямку Керманшах-Малаєр у Республіці Іран
Depo.Гроші
9 серпня 2016 16:43
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба  "Укрзалізниці", передає depo.ua.

"Нас уповноважили на підписання відповідного контракту, що буде незабаром зроблено", - повідомив голова правління Войцех Балчун.

За його даними, виконуватимуть комплекс будівельних робіт близько ста працівників Придніпровської філії.

На першому етапі передбачений збір шляхів і рейкошпальних решіток на 165 кілометрах залізничних колій, встановлення 138 комплектів стрілочних переводів, укладання безстикової колії на 176 км й інші роботи.

Зі слів Бальчуна, такі домовленості є знаковою подією, адже, крім додаткового заробітку для працівників і залучення додаткових коштів, створюється її репутація як компанії, що має амбіційні плани розробляти й заробляти на створенні важливих міжнародних транспортних коридорів.

"Стратегічно ми створюємо репутацію "Укрзалізниці" для присутності в майбутніх масштабних проектах, які зараз втілюються Іраном. Загалом Іраном сьогодні здійснюється будівництво 5 тисяч кілометрів шляхів і передбачається будівництво ще 4 тисяч кілометрів", - констатував Бальчун.

З його слів, "Укрзалізниця" розраховує отримати свою частку на цьому ринку, для компанії надто важливо брати дієву участь у створенні караванного шляху Схід-Захід на іранській території.

Нагадаємо, 20 липня президент України Петро Порошенко підписав указ про часткове скасування санкцій проти Ірану.

 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші