Українці скуповують товари, що подорожчали

Українці не можуть купити валюту, тому активно витрачають знецінену гривню на товари, незважаючи на зростання цін
Українці скуповують товари, що подорожчали
Українці скуповують товари, що подорожчали

Як з'ясував depo.ua, іноземні онлайн магазини, які працюють на українському ринку, активно перераховують і піднімають ціни на свій асортимент.

Наприклад, вартість товарів на сайті parfumeria.ua, який доставляє українцям товар зі своїх складів у Чехії, піднялася на 80-100% з 6 на 7 лютого.

«Ми сильно залежимо від курсу долара, тому фактично в одну ніч перерахували свої ціни. Однак подорожчання не знизило споживчого попиту. Українці все одно чекають чергового витка девальвації та підняття цін, а тому активно замовляють наш товар навіть за підвищеними цінами», - розповів depo.ua менеджер з продажу он-лайн магазину parfumeria.ua.

За словами директора з маркетингу клубу LeBoutique Павла Левчука, різкий скачок курсу долара допомагає fashion-рітейлерам позбутися складських запасів одягу і взуття минулих сезонів.

«Зараз багато продавців одягу та взуття намагаються реалізувати товари, які давно лежать на складах. При цьому асортимент товарів з нових колекцій зараз зменшується через різкий стриок курсу долара і зменшення споживчої спроможності населення», - констатує Павло Левчук.

При цьому, за його словами, українські fashion-рітейлери не спостерігають особливого сплеску продажів у зв'язку з девальвацією гривні. Українці продовжують охоче купувати брендовий одяг і взуття, хоча й прагнуть заощадити, воліючи купувати обновки на розпродажах.

«Українці не схильні до ажіотажу змітати одяг та взуття з прилавків магазинів. Навпаки, вони воліють робити покупки заплановані, а не спонтанні. При цьому кількість замовлень з початку року зростає, але не ривками, а досить плавно. Десь на 5-10% максимум», - повідомляє Павло Левчук.