Українці скуповують товари, що подорожчали

Українці не можуть купити валюту, тому активно витрачають знецінену гривню на товари, незважаючи на зростання цін
Depo.Гроші
10 лютого 2015 17:30
ФОТО: depo.ua
Українці скуповують товари, що подорожчали
Українці скуповують товари, що подорожчали

Як з'ясував depo.ua, іноземні онлайн магазини, які працюють на українському ринку, активно перераховують і піднімають ціни на свій асортимент.

Наприклад, вартість товарів на сайті parfumeria.ua, який доставляє українцям товар зі своїх складів у Чехії, піднялася на 80-100% з 6 на 7 лютого.

«Ми сильно залежимо від курсу долара, тому фактично в одну ніч перерахували свої ціни. Однак подорожчання не знизило споживчого попиту. Українці все одно чекають чергового витка девальвації та підняття цін, а тому активно замовляють наш товар навіть за підвищеними цінами», - розповів depo.ua менеджер з продажу он-лайн магазину parfumeria.ua.

За словами директора з маркетингу клубу LeBoutique Павла Левчука, різкий скачок курсу долара допомагає fashion-рітейлерам позбутися складських запасів одягу і взуття минулих сезонів.

«Зараз багато продавців одягу та взуття намагаються реалізувати товари, які давно лежать на складах. При цьому асортимент товарів з нових колекцій зараз зменшується через різкий стриок курсу долара і зменшення споживчої спроможності населення», - констатує Павло Левчук.

При цьому, за його словами, українські fashion-рітейлери не спостерігають особливого сплеску продажів у зв'язку з девальвацією гривні. Українці продовжують охоче купувати брендовий одяг і взуття, хоча й прагнуть заощадити, воліючи купувати обновки на розпродажах.

«Українці не схильні до ажіотажу змітати одяг та взуття з прилавків магазинів. Навпаки, вони воліють робити покупки заплановані, а не спонтанні. При цьому кількість замовлень з початку року зростає, але не ривками, а досить плавно. Десь на 5-10% максимум», - повідомляє Павло Левчук.