Українці стали менше літати

Через війну обсяг пасажирських авіаперевезень обвалиться мінімум на 40%
Depo.Гроші
9 жовтня 2014 16:29
ФОТО: depo.ua
Українці стали менше літати
Українці стали менше літати

Про це заявив директор департаменту авіаційних перевезень та аеропортів Державіаслужби Сергій Коршук, пише ДеПо.

«Авіаційні перевезення переходять до розряду розкоші. Через трагічні події в країні, до кінця року ми будемо мати спад обсягів (авіаперевезень - ред.) як мінімум на 40%, або навіть більше», - заявив Сергій Коршук.

За словами чиновника, до війни в Україні щорічно спостерігалося стабільне зростання обсягів авіаперевезень.

«Ринок міжнародних перевезень давав приріст близько 12-15%, а внутрішній ринок - близько 10% зростання пасажиропотоку. Це були стабільні показники зростання. На жаль, це все в минулому», - розповів Коршук.

Щодо аеропортів, які опинилися в зоні бойових дій, директор департаменту авіаційних перевезень та аеропортів Державіаслужби припустив, що відновлювати Луганський аеропорт, швидше за все, уже немає сенсу. Доведеться будувати новий. Щодо аеропорту «Донецьк», то масштаби його руйнувань можна буде оцінити тільки після проведення детальної експертизи стану цього об'єкта.

«Термінал донецького аеропорту знищений. У якому стані покриття - сказати складно. Це стане відомо, коли наші експерти зможуть безпечно все дослідити. Останні вильоти звідти були ще до початку бойових дій», - повідомив Коршук.