Українцям спростили виділення землі

Президент України Петро Порошенко підписав закон про спрощення процедури виділення громадянам земельних ділянок
Depo.Гроші
7 березня 2015 13:00
ФОТО: depo.ua
Українцям спростили виділення землі
Українцям спростили виділення землі

Порошенко підписав закон №180-VIII «Про внесення змін до статті 1861 Земельного кодексу України» щодо спрощення процедури узгодження проекту землеустрою, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу президента.

Закон спрощує процедуру реалізації прав громадян на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності.

У прес-службі зазначили, що підписаний президентом закон унеможливлює затягування процесу погодження проектів землеустрою, адже зараз існує проблема, коли працівники відповідних органів влади вимагають усунення то одних недоліків, то інших, не надаючи повний перелік, який необхідно виправити.

Усунення таких недоліків триває роками, громадяни витрачають великі кошти на переоформлення документів і не можуть реалізувати свої права, гарантовані Конституцією.

«У зв'язку з цим, вказана законодавча ініціатива покликана встановити чіткі вимоги до відповідних органів влади надавати вичерпний перелік зауважень, з метою їх подальшого усунення особами, які подали документи для погодження проектів землеустрою», - зазначили в прес-службі.

Як повідомляв depo.ua, 11 листопада в прес-службі Київської міськдержадміністрації заявили, що земельні ділянки військовослужбовцям-учасникам АТО на Сході України, які ще не скористалися правом безоплатної приватизації землі, будуть виділені в селищі Биківня у Деснянському районі Києва.