Українцям готують подорожчання міського телефонного зв'язку

З 15 вересня будуть підвищені граничні тарифи на послуги фіксованого міського зв'язку на 14%, сільського телефонного зв'язку - на 27%
Depo.Гроші
3 вересня 2014 11:40
ФОТО: depo.ua
Українцям готують подорожчання міського телефонного зв
Українцям готують подорожчання міського телефонного зв'язку

Дане рішення ухвалила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, говориться на сайті структури.

Згідно з рішенням НКРЗІ, абонентська плата для населення і бюджетних організацій за користування стаціонарним телефоном у містах і районних центрах складе 33,26 грн на місяць без погодинної оплати і 29,91 грн на місяць з погодинною оплатою.

Населення селищ міського типу і сіл буде платити за стаціонарний зв'язок 26,32 грн на місяць без погодинної оплати і 23,01 грн на місяць з погодинною оплатою.

Для небюджетних організацій в містах і районних центрах плата за користування стаціонарним телефоном зросте до 47,63 грн на місяць без погодинної оплати і до 43,08 грн на місяць з погодинною оплатою.

При цьому для небюджетних організацій в сільській місцевості абонплата збільшиться до 41,29 грн і 36,15 грн на місяць відповідно.