Український оператор залишив окуповану частину Донбасу без мобільного зв'язку

Український телефонний оператор «Київстар» відключив сегмент мережі мобільного зв'язку на частині території Донецької та Луганської областей
Український оператор залишив окуповану частину Донбасу без мобільного зв
Український оператор залишив окуповану частину Донбасу без мобільного зв'язку

Як повідомили depo.ua в прес-службі компанії, мережа відключена у зв'язку з нештатною роботою, яка виникла через «невстановлені причини».

«Оскільки на частині території Донецької та Луганської областей, які тимчасово не контролюються українською владою, в даний час відсутня можливість фізичного контролю мережі, «Київстар», керуючись вимогами законодавства, інтересами безпеки і збереження даних клієнтів, тимчасово відключив цей сегмент від основної мережі і призупинив надання послуг абонентам на зазначеній території», - йдеться в повідомленні.

Про ці обставини сповістили НЦУ, Держспецзв'язок, СБУ та НКРЗІ. «Наші фахівці аналізують ситуацію. Рішення про продовження режиму відключення або відновлення зв'язку буде прийнято за результатами технічної оцінки ситуації, виходячи з принципу цілісності мережі «Київстар» та захисту інформації абонентів».

У той же час, як повідомляють джерела depo.ua, ще один великий оператор - «МТС» - також розглядає питання про припинення обслуговування абонентів на окупованій бойовиками частини Донбасу.