Український оператор залишив окуповану частину Донбасу без мобільного зв'язку

Український телефонний оператор «Київстар» відключив сегмент мережі мобільного зв'язку на частині території Донецької та Луганської областей
Depo.Гроші
4 лютого 2015 17:30
ФОТО: depo.ua
Український оператор залишив окуповану частину Донбасу без мобільного зв
Український оператор залишив окуповану частину Донбасу без мобільного зв'язку

Як повідомили depo.ua в прес-службі компанії, мережа відключена у зв'язку з нештатною роботою, яка виникла через «невстановлені причини».

«Оскільки на частині території Донецької та Луганської областей, які тимчасово не контролюються українською владою, в даний час відсутня можливість фізичного контролю мережі, «Київстар», керуючись вимогами законодавства, інтересами безпеки і збереження даних клієнтів, тимчасово відключив цей сегмент від основної мережі і призупинив надання послуг абонентам на зазначеній території», - йдеться в повідомленні.

Про ці обставини сповістили НЦУ, Держспецзв'язок, СБУ та НКРЗІ. «Наші фахівці аналізують ситуацію. Рішення про продовження режиму відключення або відновлення зв'язку буде прийнято за результатами технічної оцінки ситуації, виходячи з принципу цілісності мережі «Київстар» та захисту інформації абонентів».

У той же час, як повідомляють джерела depo.ua, ще один великий оператор - «МТС» - також розглядає питання про припинення обслуговування абонентів на окупованій бойовиками частини Донбасу.