Україна продовжує спонсорувати російський автопром

Імпорт російських авто зараз як і раніше вигідніший, ніж американських, європейських чи японських, оскільки вони завозяться в Україну за нульовою ставкою мита
Depo.Гроші
4 листопада 2014 13:14
ФОТО: depo.ua
Україна продовжує спонсорувати російський автопром
Україна продовжує спонсорувати російський автопром

Про це ДеПо повідомив генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів (ВААІД) Олег Назаренко.

«Над нами в усьому світі сміються. Я говорив з французами, японцями, американцями. Вони всі ввели санкції проти Росії, а ми продовжуємо завозити з країни, з якою у нас йде війна, автомобілі з нульовим митом. Ну, хіба це не смішно? »- дивується Олег Назаренко.

За його словами, ВААІД дуже сподівається на розсудливість депутатів Верховної Ради восьмого скликання, які повинні правильно розставити пріоритети і зняти з авторинку зайвий податковий тягар.

«Народні депутати повинні подбати про те, щоб зробити нові автомобілі доступнішими для українців. Для цього потрібно скасувати 13% спецмито, введене на імпорт нових іномарок урядом Азарова », - заявляє Назаренко.

За його даними, на сьогоднішній момент в Україні налічується більше 9,5 млн автотранспортних засобів, середній термін експлуатації яких складає 19,5 років.

«Це неправильно. Потрібно зробити нові автомобілі доступнішими для українців. Адже вони гинуть в ДТП, в тому числі через несправність старих авто », - радить Назаренко.