Україна зможе збільшити вплив на Китай завдяки поставкам продовольства - Бахматюк

Найближчими роками Україна може стати одним із найбільш впливових гравців на ринках Близького Сходу, Північної Африки та Азії, зокрема Китаю, за рахунок зростання поставок у ці регіони продуктів харчування

Україна зможе збільшити вплив на Китай з…

Про це у ході Першої інвестиційної конференції A Fresh Look At Ukraine сказав глава Ради директорів компанії UkrLandFarming Олег Бахматюк. 

За його словами, на сьогодні у світі існує значний інтерес до України і попит на інвестиційні можливості. Одним із найбільш перспективних напрямків, на думку Бахматюка, залишається сільське господарство та харчова промисловість. Відповідно, основні інвестиційні потоки можуть бути спрямовані саме на збільшення урожайності та глибини переробки сировини.

«Через 3-7 років Україна зможе виробляти 70-90 млн. тонн зернових і експортувати близько 40-60 млн. тонн. Україна зможе суттєво впливати на розклад сил на таких ринках, як Близький Схід, Північна Африка, а також Азія, особливо Китай, який буде локомотивом розвитку як для світової економіки, так і для вітчизняного агросектору. Це стане можливим за рахунок того, що Україна до цього часу стане одним із основних постачальників продовольства на ці ринки», - зазначив Бахматюк.

Глава Ради директорів UkrLandFarming також додав, що ключове завдання бізнесу в Україні сьогодні - це конвертація можливостей, що відкриваються, у потенціал, а також підвищення інвестиційної привабливості країни на зовнішніх ринках.

«Для будь-якого підприємця у цій країні має бути зрозуміло: неможливо бути багатим на неуспішній території», - резюмував Бахматюк.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"