Україна обмежила поставки електрики в Крим. Можливо повне відключення

З 3 вересня обмежені обсяги перетікання потужності з енергосистеми України на півострів Крим, окупований Російською Федерацією. А в майбутньому можливе повне відключення електроенергії
Depo.Гроші
3 листопада 2014 21:49
ФОТО: depo.ua
Україна обмежила поставки електрики в Крим. Можливо повне відключення
Україна обмежила поставки електрики в Крим. Можливо повне відключення

Про це повідомляє ДеПо з посиланням на прес-службу державного підприємства «Укрінтеренерго».

Таке рішення пояснюється недостатнім забезпеченням палива на теплових електростанціях України і дефіцитом гідроресурсів, що призвелоь до загрози порушення балансу між генерацією і споживанням електроенергії.

«Необхідно понизити перетікання потужності з енергосистеми України в Кримську енергосистему до таких лімітів: на час ранкового (з 8 до 10 за київським часом) і вечірнього (з 18 до 22 за київським часом) максимумів навантаження - до 300 МВт; в денний зоні - до 500 МВт; в нічний час (з 23 до 6 за київським часом) - до 600 МВт », - уточнили в компанії.

«Укрінтеренерго» обмежить обсяги перетікання потужності ПАТ «ДТЕК Крименерго» до відповідних величин.

На підприємстві також заявили, що якщо встановлені ліміти не виконуватимуться споживачами Криму, компанія буде змушена повністю відключати лінії живлення на півострів.

«Підірвані терористами залізничні колії, переїзди і мости, зупинка декількох шахт у Луганській і Донецькій областях, значно ускладнюють забезпечення енергооб'єктів України вугіллям марок «А» і «Т». Дефіцит палива і, як наслідок, дефіцит генерації електроенергії, призводить не тільки до порушення балансу між генерацією та споживанням електроенергії, а й до можливих віялових відключень електропостачання населення на території України в моменти пікових навантажень», - зазначив директор «Укрінтеренерго» Володимир Зіневич.

Нагадаємо, що ще на початку жовтня міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан заявляв, що електроенергія для Криму генерується «з обмеженнями до 50% від потреби».