Україна не подавала скарги на Росію до СОТ - Мінекономіки

Українська сторона не зверталася зі скаргою до Світової організації торгівлі (СОТ) на заборону Россільгоспнагляду поставляти в Росію українську рослинну продукцію, адже перед цим потрібно обов'язково провести двосторонні консультації з російською стороною в профільних комітетах СОТ
Depo.Гроші
24 жовтня 2014 18:13
ФОТО: depo.ua
Україна не подавала скарги на Росію до СОТ - Мінекономіки
Україна не подавала скарги на Росію до СОТ - Мінекономіки

Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі розповсюдила заяву, в якій роз'яснила процедуру вирішення подібних суперечок після того, як в ЗМІ з'явилася інформація про те, що Київ уже звернувся до СОТ із проханням дати оцінку таким діям Росії, передає ДеПо.

У міністерстві зазначили, що запит на проведення двосторонніх консультацій вже надіслано в російський пункт запитів СОТ.

У Мінекономрозвитку підкреслили, що офіційна скарга до СОТ подається у разі, якщо консультації були безрезультатними, а всі інші можливості врегулювання проблеми вичерпали себе.

Нагадаємо, вчора ЗМІ повідомили, що Україна просить СОТ розібратися із запровадженою 22 жовтня забороною Росії на імпорт і транзит всієї рослинної продукції з України.