Україна може пустити Донбас у «вільне економічне плавання»

Уряд переглядає свою політику щодо Донецької та Луганської областей, не виключаючи можливість створення вільної економічної зони в регіоні
Depo.Гроші
19 листопада 2014 12:58
ФОТО: depo.ua
Україна може пустити Донбас у «вільне економічне плавання»
Україна може пустити Донбас у «вільне економічне плавання»

Про це говориться в повідомленні Міністерства фінансів, передає ДеПо.

Відповідаючи на питання про створення певної економічної зони на Донбасі, міністр фінансів Олександр Шлапак відповів: «Можливо. Можливий і такий варіант. Тобто взяти за зразок те, що взяли в Криму», - сказав Шлапак.

За його словами, влада працює над різними сценаріями, в тому числі, і над таким сценарієм.

«Ми працюємо над різними сценаріями, в тому числі, і над таким сценарієм. Хоча точніше скажу так: ті проекти, які ми напрацьовували раніше і подавали в попередній Парламент, ми все ж виходили з того, що нам вдасться зберегти цей регіон під контролем України. Зараз ми змушені переглядати свою політику у відношенні до цього регіону», - заявив міністр.

За його словами, на сьогоднішній день перевірити те, що робиться на території, яка не знаходиться під контролем влади, неможливо.

«Ось чому ми зараз активно працюємо над тим, яким чином вибудувати свої і економічні, і фінансові відносини з цією територією», - підсумував Шлапак.

Нагадаємо, що своїм указом Петро Порошенко розпорядився внести на розгляд Кабміну проект концепції функціонування фінансової системи України в умовах вільної економічної зони «Крим».