Україна щодня на шість годин відключатиме Крим від світла

Українська держкомпанія «Укренерго» на період з 2 по 30 вересня вводить обмеження поставок електроенергії магістральними мережами з материка. Щодня на шість годин подача електроенергії до Криму буде повністю припинена
Україна щодня на шість годин відключатиме Крим від світла
Україна щодня на шість годин відключатиме Крим від світла

Про це повідомляє «Крыминформ» з посиланням на джерело в Кримській електроенергетичній системі.

«Отримали офіційний лист з Києва: нам вводять офіційне обмеження, нульовий перетік з 9 до 11 ранку і з 19 до 23 години вечора щодня з 2 по 30 вересня», - сказав співрозмовник агентства.

За його словами, нульовий перетік буде по всіх чотирьох високовольтних лініях електропередач. «Все ЛЕП будуть відключені з нашого боку, вводиться обмеження на 300 МВт в зазначений період часу», - повідомило джерело.

Він додав, що нестача електроенергії буде перекриватися МГТС (мобільними газотурбінними станціями), генерацією власних сонячних і вітрових електростанцій, а також ТЕЦ.

На даний момент після введених обмежень постачання електроенергії з України становили 500-540 МВт на добу.

Нагадаємо, масштабне відключення електроенергії в Криму сталося 31 серпня приблизно о 22.00. Без світла залишилися великі міста півострова - Керч, Коктебель, Ялта, Севастополь, а також  деякі околиці Сімферополя. У «Крименерго» повідомили, що це сталося через обмеження подачі електроенергії з України.

Станом на ранок 1 вересня енергопостачання було відновлене.