Україна щодня на шість годин відключатиме Крим від світла

Українська держкомпанія «Укренерго» на період з 2 по 30 вересня вводить обмеження поставок електроенергії магістральними мережами з материка. Щодня на шість годин подача електроенергії до Криму буде повністю припинена
Depo.Гроші
2 вересня 2014 17:29
ФОТО: depo.ua
Україна щодня на шість годин відключатиме Крим від світла
Україна щодня на шість годин відключатиме Крим від світла

Про це повідомляє «Крыминформ» з посиланням на джерело в Кримській електроенергетичній системі.

«Отримали офіційний лист з Києва: нам вводять офіційне обмеження, нульовий перетік з 9 до 11 ранку і з 19 до 23 години вечора щодня з 2 по 30 вересня», - сказав співрозмовник агентства.

За його словами, нульовий перетік буде по всіх чотирьох високовольтних лініях електропередач. «Все ЛЕП будуть відключені з нашого боку, вводиться обмеження на 300 МВт в зазначений період часу», - повідомило джерело.

Він додав, що нестача електроенергії буде перекриватися МГТС (мобільними газотурбінними станціями), генерацією власних сонячних і вітрових електростанцій, а також ТЕЦ.

На даний момент після введених обмежень постачання електроенергії з України становили 500-540 МВт на добу.

Нагадаємо, масштабне відключення електроенергії в Криму сталося 31 серпня приблизно о 22.00. Без світла залишилися великі міста півострова - Керч, Коктебель, Ялта, Севастополь, а також  деякі околиці Сімферополя. У «Крименерго» повідомили, що це сталося через обмеження подачі електроенергії з України.

Станом на ранок 1 вересня енергопостачання було відновлене.