Угода про електрику до Криму може продовжитися автоматично, – Джемілєв

Угода про постачання електроенергії до окупованого Криму з материкової України може бути продовжена автоматично
Depo.Гроші
21 грудня 2015 17:37
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив один з лідерів кримськотатарського народу, народний депутат України Мустафа Джемілєв, передає depo.ua.

"Якщо заздалегідь Росії не буде повідомлено, що угода розривається, то вона автоматично пролонгується. А там термінологія суперечить національним інтересам, і економічно це невигідно. У новій угоді має бути вказано, що електроенергія постачається на територію Автономної Республіки Крим (Україна), якщо Росія погодиться, то можна говорити про умови. Хоча Путін вже сказав, що не буде закупати (електрику з материкової України, - ред.), - сказав Джемілєв.

Нагадаємо, що в Криму відчувається гострий дефіцит електрики з вечора 21 листопада, коли невідомі підірвали на Херсонщині усі ЛЕП, що ведуть на півторів. 2 грудня президент Росії Володимир Путін особисто "вмикнув" першу нитку так званого енергомосту з Кубані в Крим, однак це не допомогло вирішити проблему з електропостачанням.

Активісти енергоблокади погодилися з 8 грудня увімкнути одну ЛЕП, однак пообіцяли продовжити енергоблокадуякщо Верховна Рада на офіційному рівні не заборонить постачання на півострів електрики.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші