Удар по рейдерах: українцям розсилатимуть СМС про зміни власників нерухомості

Кабінет Міністрів презентував антирейдерський проект Мін'юсту, який допоможе громадянам захистити свою нерухомість від спроб рейдерського захоплення
Depo.Гроші
26 жовтня 2016 12:45
ФОТО: depo.ua

Презентуючи проект, міністр юстиції Павло Петренко заявив, що це є частиною антирейдерського пакету, прийнятого Верховною Радою, передає Depo.ua.

"Порядок користування цією послугою досить простий. Треба зробити лише три кроки будь-якому власникові майна. Це – отримати свій реєстраційний номер, він є в реєстраційних документах, а якщо немає – можна отримати в реєстрі; друге – це відкрити свій кабінет власника майна і поставити майно на відповідний контроль і третє – власник майна, вказавши свій номер телефону мобільного, буде отримувати миттєве повідомлення… про будь-які зміни і будь-яку інформацію з реєстру чи входження в реєстр будь-якої особи, яка цікавиться цим об'єктом нерухомості", – сказав Петренко.

За його словами, це є лише одним з багатьох механізмів, які Мін'юст імплементував на виконання антирейдерського закону.

"Не потрібно ходити до реєстратора, витрачати час, а через свій гаджет і через СМС-повідомлення можна отримати інформацію про статус свого майна", – додав він.

Петренко нагадав, що покарання за посягання на майно становить до 8 років ув'язнення.

За його словами, поки що проект на повну запрацює за кілька днів.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші<