Удар по рейдерах: українцям розсилатимуть СМС про зміни власників нерухомості

Кабінет Міністрів презентував антирейдерський проект Мін'юсту, який допоможе громадянам захистити свою нерухомість від спроб рейдерського захоплення

Презентуючи проект, міністр юстиції Павло Петренко заявив, що це є частиною антирейдерського пакету, прийнятого Верховною Радою, передає Depo.ua.

"Порядок користування цією послугою досить простий. Треба зробити лише три кроки будь-якому власникові майна. Це – отримати свій реєстраційний номер, він є в реєстраційних документах, а якщо немає – можна отримати в реєстрі; друге – це відкрити свій кабінет власника майна і поставити майно на відповідний контроль і третє – власник майна, вказавши свій номер телефону мобільного, буде отримувати миттєве повідомлення… про будь-які зміни і будь-яку інформацію з реєстру чи входження в реєстр будь-якої особи, яка цікавиться цим об'єктом нерухомості", – сказав Петренко.

За його словами, це є лише одним з багатьох механізмів, які Мін'юст імплементував на виконання антирейдерського закону.

"Не потрібно ходити до реєстратора, витрачати час, а через свій гаджет і через СМС-повідомлення можна отримати інформацію про статус свого майна", – додав він.

Петренко нагадав, що покарання за посягання на майно становить до 8 років ув'язнення.

За його словами, поки що проект на повну запрацює за кілька днів.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші<