УБОЗ впритул взявся за АЗС міністра Азарова

Робота 13 АЗС компанії «БРСМ-Нафта» в Київській області повністю зупинена

УБОЗ впритул взявся за АЗС міністра Азар…

Про це повідомляє директор з маркетингу мережі Олександр Мельничук, пише ДеПо з посиланням на OilNews.

20 вересня 13 АЗС «БРСМ-Нафта», які знаходяться на території Бориспільського, Васильківського та Обухівського районів Київської області, були зупинені силовиками. За свідченням очевидців, ці станції досі не відновили роботу.

Нагадаємо, що напередодні 11 АЗС «БРСМ-Нафти» в Харківській області зазнали перевірки і також були зупинені.

Мельничук вважає, що причиною зупинки АЗС є антиконкурентна боротьба.

«Прагнучи перевершити конкурентів, багато компаній вдаються до незаконних методів боротьби, «замовляючи» слідчим органам та органам прокуратури перевірку конкурентів і публікуючи в засобах масової інформації замовні статті», - упевнений менеджер.

Також, за твердженням Мельничука, формальною причиною зупинки роботи стали недоотримані клієнтом однієї зі станцій 8 копійок здачі.

За словами директора «БРСМ» з маркетингу, трудовий колектив склав звернення до президента, прем'єр-міністра та генерального прокурора з проханням вжити заходів, щоб працівники компанії не втратили робочі місця в такий нелегкий час.

Як повідомлялося, АЗС мережі були зупинені співробітниками УБОЗ, зі станцій вилучили касові апарати та документацію.

Відзначимо, що якість палива в мережі «БРСМ-Нафта» неодноразово викликала нарікання споживачів, а мінімальний ціновий рівень - підозри в кустарному виробництві нафтопродуктів. Цю думку посилює постійне зростання поставок сировини та компонентів для випуску нафтопродуктів на адресу «БРСМ-Нафти».

Також повідомлялося, що компанія в 2014 р. завезла на свої нафтобази більше 15 тис. т октанозбільшуючої добавки «Октан-Еко» марки МК-4 російського виробництва, 9 тис. т ізопентанової фракції, 10 тис. т газового конденсату, 7,4 тис. авіапалива та інших компонентів, які не мають іншого застосування, крім як для виробництва нафтопродуктів. Проте досі ці нарікання залишалися без уваги контролюючих органів.

Також нагадаємо, що мережа «БРСМ-Нафта» в Одеській області в серпні була перевірена регіональним управлінням Міндоходов. Однак, за інформацією видання, розслідування одеських податківців було згорнуте після дзвінка з Генпрокуратури.

Наприкінці липня «5 канал» у рамках програми «Особливий погляд» випустив тривалий сюжет за результатами розслідування про діяльність мережі «БРСМ-Нафта», викликавши шквал критики з боку представників мережі, а також ЗМІ, що працюють на неї.

Нагадаємо, мережа «БРСМ-Нафта» налічує 140 АЗС та належить, за даними ЗМІ, на паритетних засадах екс-міністру енергетики та вугільної промисловості Едуарду Ставицькому та Андрію Бібі.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme