У ЄБРР закликали українську владу поспішити з енергореформою

Комітет Верховної Ради з ПЕК і Нацкомісія енергетики і комунальних послуг демонструють бажання продовжувати реформи в енергосекторі, однак для успішного продовження реформ необхідна об'єднання зусиль усіх гілок влади та співробітництво між ними щодо впровадження позитивних змін

 

Depo.Гроші
18 жовтня 2017 13:31
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю порталу "Енергореформа" повідомила заступник директора ЄБРР в Україні Марина Петров.

На її думку, на нинішньому етапі реформування (енергосектору) дуже важлива командна робота.

"В енергетиці, ми, до речі, спостерігаємо такий злагоджений стиль роботи", - наголосила вона, зазначивши, що комітет з ПЕК і НКРЕКП виявляють бажання впроваджувати реформи в енергосекторі. "Ми бачимо, що з боку регулятора є бажання запроваджувати RAB-регулювання", - сказала вона.

Марина Петров вважає, що завдання ЄБРР - допомогти представникам українських гілок влади сісти за стіл переговорів і домовитися про продовження реформ в енергосекторі.

Довідка: Закон України "Про ринок електричної енергії", який визначає нову модель роботи енергоринку, набрав чинності 11 червня 2017 року. Закон передбачає запровадження ринку електроенергії відповідно до положень Третього Енергетичного пакета ЄС.

Для імплементації положень Закону необхідно розробити й затвердити понад 100 нормативно-правових актів. НКРЕКП в серпні поточного року затвердила графік їх прийняття. Ключові дати остаточного прийняття окремих нормативних актів - 31 грудня 2017 року і 11 червня 2018 року.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.