У Яценюка вважають, що Ахметов влаштовує в Дніпропетровську катастрофу

Віце-прем'єр-міністр України Валерій Вощевський доручив відповідальним держорганам не допустити зупинки через вимкнення еклетроенергії провідного підприємства космічної галузі - Південного машинобудівного заводу через загрозу масштабної техногенної катастрофи ("Південмашу")
Depo.Гроші
24 липня 2015 16:53
ФОТО: depo.ua
У Яценюка вважають, що Ахметов влаштовує в Дніпропетровську катастрофу
У Яценюка вважають, що Ахметов влаштовує в Дніпропетровську катастрофу

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на урядовий портал.

"Така ситуація може призвести до повної зупинки роботи підприємства. А це, у свою чергу, загроза для виникнення масштабної техногенної катастрофи. Ми повинні миттєво спрацювати, щоб не допустити подібного. Необхідно розглянути можливість надання підприємству екологічної броні електропостачання та почати процедуру погашення заборгованості за спожиту електроенергію", - наголосив Вощевський.

Водночас Міністерство енергетики та вугільної промисловості, Міністерство екології та природних ресурсів і Державне космічне агентство України повинні невідкладно вжити заходів щодо недопущення відключення електропостачання на ДП "Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова" у Дніпропетровську.

Зокрема, ПАТ "ДТЕК "Дніпрообленерго" повідомило підприємству про заплановане на 30 липня знеструмлення одного з двох наявних вводів електропостачання ДП "ВО ПМЗ ім. О. М. Макарова" через заборгованість за спожиту електроенергію.

При цьому, у компанії ДТЕК Рината Ахметова стверджують: "Обмеження електропостачанняя для ПМЗ ім. Макарова не впливає на екологічну обстановку у Дніпропетровському регіоні. Підприємство не входить до переліку техногенно-небезпечних об'єкктів, для яких встановлена величина екологічної броні".

На підприємстві зазначили, що обсягів резервного електропостачання достатньо лише для живлення систем термостаткування резервуарів ракетного палива, охоронної та пожежної сигналізації.

Нагадаємо, що Державне підприємство "Південний машинобудівний завод" у Дніпропетровську частково знеструмлене через борг за електроенергію, що складає майже 240 млн грн.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.