У Яценюка побачили порозуміння з нардепами щодо податку на зарплату і ПДВ

Між профільним комітетом Верховної Ради і Кабінетом Міністрів знайдені компроміси щодо податкової реформи
Depo.Гроші
7 грудня 2015 12:40
ФОТО: depo.ua

Про це під час погоджувальної ради в парламенті заявив  віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко, передає depo.ua.

"Сьогодні ми знайшли спільну точку, від якої ми можемо відштовхнутися. Передусім – зменшення навантаження на заробітну плату, по-друге, зміна адміністрування тієї податкової системи, яка є. Це створення окремого управління з відшкодування ПДВ, це ті можливості, які не дають сьогодні тиснути на бізнес через податкову поліцію, та інші речі, які ми повинні спільно обговорити", - повідомив віце-прем’єр.

Він прогнозує, що більшого розуміння учасники дискусії досягнуть завтра, під час засідання Національної ради реформ.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів пообіцяв 9 грудня направити узгоджені законопроекти про держбюджет і податкову реформу в парламент Концепція податкової реформи від Мінфіну, зокрема, передбачає встановлення єдиної ставки 20% для податку на прибуток, податку на додану вартість, податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. Водночас  голова Комітету Верховної Ради з питань податкової і митної політики Ніна Южаніна вважає, що такий документ лише погіршить стан бізнесу і економіки загалом.

За даними depo.uacуперечливі податкові документи спробують об’єднати в один законопроект під егідою президента України Петра Порошенка.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші