У Яценюка кажуть, що підвищення соцвиплат не вплине на розмір субсидій

Підвищення соціальних виплат, заплановане урядом з 1 вересня 2015 року, не вплине на розмір житлових субсидій, які призначаються громадянам на опалювальний сезон-2015/16
Depo.Гроші
31 серпня 2015 19:44
ФОТО: depo.ua

Про це під час брифінгу заявив міністр соціальної політики України Павло Розенко, передає depo.ua з посиланням на прес-службу Кабміну.

"Субсидії на опалювальний сезон 2015/16 роки на сьогодні призначені вже 2 мільйонам 600 тисячам родин. База для визначення розміру субсидій - це доходи громадян за 2014 рік або за перше півріччя 2015 року - кому як вигідно", - зазначив Розенко.

"Ця субсидія вже призначена на рік. Таким чином, підвищення соціальних стандартів, підвищення розміру мінімальних пенсій, зарплат стосуватиметься наступного періоду призначення субсидій - на 2016/17 роки", - додав міністр.

Міністр закликав громадян активніше звертатися по оформлення субсидій, які полегшать тягар сплати підвищених тарифів на житлово-комунальні послуги і вартості енергоносіїв.

Нагадаємо, аби спростити оплату комунальних і позбавитися, хоча б частково, субсидій, в Міністерстві соцполітики шукають варіанти індексації зарплат і пенсій

Більше новин економіки читайте в розділі Гроші. depo.ua.