У Яресько хочуть підвищити податок на розкішні автомобілі

Міністерство фінансів України пропонує ввести підвищений транспортний податок на автомобілі класу "Люкс" і "Преміум"
Depo.Гроші
19 серпня 2015 18:10
ФОТО: depo.ua


Про це на брифінгу повідомила заступник міністра фінансів України Олена Макеєва, передає depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

"Ми хочемо запропонувати нову модель: щоб податком 25 тис. обкладалися виключно автомобілі класу "Люкс" або "Преміум". Це "Мазератті", "Ламборджині", "Бентлі" і так далі",- розповіла Макеєва.

За її словами, для автовласників зі строком експлуатації транспортного засобу до 5 років такий податок складе до тисячі гривень.

"Інші власники автомобілів також повинні платити цей податок. Але ми розуміємо, що цей податок повинен бути менше тисячі гривень. Якщо, скажімо, 800 грн, всі власники автомобілів, які мають автомобілі до п'яти років", - додала вона.

Податкові пропозиції Мінфіну планується розглянути на Національній раді реформ 27 серпня.

Нагадаємо, податковий кодекс України в поточному році доповнено новим транспортним податком на розкішні авто у розмірі 25 тис. грн на рік, який стягується з автомобілів з двигунами більше 3 л і не старше п'яти років.

Експерти відзначали, що таким чином під оподаткування підпадають і автомобілі, які не відносяться до розкішних, тоді як багато авто преміум-сегмента мають двигуни менші 3 л.

Більше новин економіки читайте в розділі Гроші. depo.ua