У висновку компанії Ernst&Young немає підтвердження збитків Приватбанку, - журналіст

Український журналіст, експерт Олександр Дубинський опублікував звіт аудиторів компанії Ernst&Young, які не підтвердили звинувачень, що озвучувала глава Національного банку Валерія Гонтарєва на адресу "ПриватБанку"

Depo.Гроші
20 квітня 2017 16:31
ФОТО: depo.ua

Про це Дубинський написав на своїй сторінці в Facebook і опублікував документ, повідомляє Depo.ua.

"Як відомо, Валерія Гонтарєва сьогодні в Вашингтоні збирається розповісти про свій успішний досвід з реформування української банківської системи і, зокрема, націоналізації ПриватБанку. Спеціально до цього заходу, "щоб дурість кожного було видно", публікую проект аудиторського висновку компанії Ernst & Young, яку "націоналізатори" найняли для того, щоб отримати виправдання своєї схеми по крадіжці з бюджету 125 млрд грн. Саме на цю суму банк капіталізували нібито через те, що 97% корпоративного кредитного портфеля - видані компаніям колишніх акціонерів", - написав Дубинський.

Так, він зазначає, що згідно з проектом звіту E & Y, збитки банку за підсумками 2016 року, які і стали підставою для такої божевільної докапіталізації - аудитором не підтверджені.

"Це означає, що сформовані банком резерви під "інсайдерську заборгованість" взяті з повітря. Намальовані, для того, щоб Гонтарева могла виправдати проект з віджиму банку у його власників і паралельно створити умови для викачування з бюджету колосальної суми коштів, яку "реформатори" мають намір розікрасти", - зазначає журналіст.

"Скільки особисто мала намір отримати Гонтарева від цієї афери? - ось моє запитання для її сьогоднішньої прес-конференції. Звичайно, відповідь за допомогою цього посту я одержати не розраховую", - пише Дубинський і додає, що даний проект аудиторського висновку виставляє "Гонтареву і всю її зграю "не реформаторами, а "відвертими злодіями і рейдерами".

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші