У США хочуть Україні надати додаткову фінансову допомогу

У Палаті представників американського Конгресу з'явився законопроект, який передбачає допомогу для України в розмірі додаткових $663, 465 млн протягом року
Depo.Гроші
25 червня 2016 16:38
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"З коштів, які передбачені цим законом, не менше 337,857 мільйона доларів мали бути доступними для отримання допомоги Україні", – йдеться в розділі 7069 законопроекту.

Також вказується, що з цією сумою як підтримка виділяється ще 325, 608 мільйона, тому числі за рахунок кредитних гарантій. Правда, відзначається, що фінансування буде виділятися за умови "попередніх консультацій з відповідними комітетами Конгресу, а також дотримання звичайних процедур інформування комітетів з асигнувань".

Крім того, в тексті документа говориться, що жодні бюджетні кошти США не можуть надаватися урядові будь-якої пострадянської країни, яка підтримала російську анексію Криму, а також на фінансування заходів або програм, які визнають суверенітет РФ над українським півостровом.

Прописуються й заходи для адміністрації США, спрямовані на те, щоб орієнтувати міжнародні фінансові інститути голосувати проти будь-якої форми підтримки країн, в тому числі, позик, кредитів, гарантій, якими порушується суверенітет і територіальна цілісність України. Ці умови залишаються в силі, поки Україна не відновить свій суверенітет над Кримом, відзначається в законопроекті.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші