Кримнаш: У Сімферополі жаліються на високі ціни та низькі зарплати

Жителів Сімферополя найбільше хвилює зростання цін на товари і послуги
Depo.Гроші
20 травня 2015 16:59
ФОТО: depo.ua

Про це свідчать дані опитування, проведеного Регіональним інститутом політичних комунікацій, передає depo.ua з посиланням на "Крим. Реалії".

Так, на питання про те, які соціальні та економічні проблеми останнім часом хвилюють найбільше, 41% респондентів відзначили зростання цін на товари і послуги, 14,8% стурбовані низьким рівнем зарплат, допомог і пенсій, 9, 4% - станом доріг.

При відповіді на питання про те, як вплинуло на життя погіршення відносин між Росією і Україною, більшість - 24,6%, вказали на погіршення взаємин з рідними, які проживають на материковій Україні, 20% опитаних відзначили проблеми з роботою, 19, 8% вказали на проблеми з транспортним сполученням, зокрема, поїздками через материкову Україну.

Погіршення відносин між Росією, США і країнами Євросоюзу, згідно з опитуванням, ніяк не вплинуло на життя кримчан. Таку відповідь дали 81,2% респондентів. 3,2% респондентів відзначили погіршення у проведенні банківський операцій.

Нагадаємо, що Крим був анексований Росією у березні 2014 року. Після цього на півострові почалися перебої з продуктами, піднялися ціни.