У Шокіна розсекретили половину матеріалів по справі Гонгадзе

Генеральна прокуратура України (ГПУ) переглянула гриф секретності 227 матеріальних носіїв по справі про вбивство українського журналіст Георгія Гонгадзе і зняла гриф з 103 документів
Depo.Гроші
21 квітня 2015 15:15
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГПУ, передає depo.ua.

"На виконання ухвали апеляційного суду. Києва від 12 лютого цього року експертна комісія Генеральної прокуратури України здійснила перегляд грифів секретності 227 матеріальних носіїв секретної інформації, які містяться в матеріалах кримінальної справи за обвинуваченням Пукача. З 103 матеріальних носіїв гриф секретності знято. В режим "Для службового користування" переведений 91 документ", - йдеться в повідомленні.

Разом з тим, повідомляється, що частина слідчих дій по кримінальній справі щодо екс-керівника департаменту спостереження МВС Олексія Пукача, обвинуваченого у вбивстві Гонгадзе, ГПУ проводила на підставі засекречених матеріалів органів внутрішніх справ. Тому до роботи з їх розсекречуванню залучені експерти з питань таємниць МВС України.

На підставі їх укладення знижено гриф секретності 33 матеріальних носіїв, із "Цілком таємно" та "Таємно".

Разом з тим учасникам процесу судом надана можливість для ознайомлення з нерозсекреченими матеріалами кримінальної справи.

Нагадаємо, Апеляційний суд Києва оголосив перерву до 19 травня 2015 р. у розгляді апеляції Пукача, засудженого до довічного ув'язнення за вбивство Гонгадзе.