У Севастополі почалися міжусобиці через бідність

Серед окупантів Криму почалися міжусобиці через незадовільний стан економіки

Заступник голови законодавчих зборів Севастополя Олександр Кулагін заявив, що виконавча влада Севастополя не дуже старається створити сприятливий інвестиційний клімат та спотворює дані про доходи населення, передає depo.ua з посиланням на FlashCrimea.

Так він прокоментував твердження керівника департаменту економіки Севастополя Елімдара Ахтемова про те, що платоспроможність жителів міста в 2015 році зросла.

"Середньоподушний грошовий дохід населення в місті Севастополі є одним з найнижчих в Росії і становить 13 596 руб. при середньоросійському показнику в 31 098 руб. Якщо в середньому по країні цей показник з лютого 2015 року по жовтень 2015 року зріс з 28 029 до 31 098 руб., то в Севастополі за цей же період зменшився з 14 048 до 13 596 руб. Це означає, що дохід середньостатистичного севастопольця за вісім місяців минулого року зменшився більш ніж на 3%", - сказав Кулагін.

При цьому, за його словами, Севастополь – один з лідерів зростання цін по всій країні в 2015 році.

"Індекс споживчих цін на товари та послуги у 2015 році у відсотках до грудня попереднього року склав 121,0%, тоді як загальноросійський індекс споживчих цін за вказаний період склав 112,9%», - заявив Кулагін.

Заступник голови регіональних закзборів переконаний, що міська влада відповідальна за стан регіону.

"На мій погляд, економічний стан Севастополя і севастопольців покращиться тоді, коли в регіоні буде створено сприятливий інвестиційний клімат. Коли інвестор вважатиме за честь інвестувати в майбутнє Севастополя, незважаючи на санкції. Коли севастопольці побачать, що процес розподілу міських ресурсів став прозорим і ефективним", - вважає Кулагін.

На його думку, лише після поліпшення інвестиційного клімату міста жителі зможуть претендувати на високооплачувані робочі місця.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші<