У Севастополі почалися міжусобиці через бідність

Серед окупантів Криму почалися міжусобиці через незадовільний стан економіки
Depo.Гроші
10 лютого 2016 15:18
ФОТО: depo.ua

Заступник голови законодавчих зборів Севастополя Олександр Кулагін заявив, що виконавча влада Севастополя не дуже старається створити сприятливий інвестиційний клімат та спотворює дані про доходи населення, передає depo.ua з посиланням на FlashCrimea.

Так він прокоментував твердження керівника департаменту економіки Севастополя Елімдара Ахтемова про те, що платоспроможність жителів міста в 2015 році зросла.

"Середньоподушний грошовий дохід населення в місті Севастополі є одним з найнижчих в Росії і становить 13 596 руб. при середньоросійському показнику в 31 098 руб. Якщо в середньому по країні цей показник з лютого 2015 року по жовтень 2015 року зріс з 28 029 до 31 098 руб., то в Севастополі за цей же період зменшився з 14 048 до 13 596 руб. Це означає, що дохід середньостатистичного севастопольця за вісім місяців минулого року зменшився більш ніж на 3%", - сказав Кулагін.

При цьому, за його словами, Севастополь – один з лідерів зростання цін по всій країні в 2015 році.

"Індекс споживчих цін на товари та послуги у 2015 році у відсотках до грудня попереднього року склав 121,0%, тоді як загальноросійський індекс споживчих цін за вказаний період склав 112,9%», - заявив Кулагін.

Заступник голови регіональних закзборів переконаний, що міська влада відповідальна за стан регіону.

"На мій погляд, економічний стан Севастополя і севастопольців покращиться тоді, коли в регіоні буде створено сприятливий інвестиційний клімат. Коли інвестор вважатиме за честь інвестувати в майбутнє Севастополя, незважаючи на санкції. Коли севастопольці побачать, що процес розподілу міських ресурсів став прозорим і ефективним", - вважає Кулагін.

На його думку, лише після поліпшення інвестиційного клімату міста жителі зможуть претендувати на високооплачувані робочі місця.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші<