UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У серпні автовиробництво в Україні різко "підскочило"

У серпні на українських заводах було зібрано 668 одиниць автотранспортних засобів, що порівняно із серпнем минулого року більше на 42%

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на попередні дані Укравтопрому.

Як і минулого року, вся серпнева статистика щодо легкових авто була сформована великовузловим складанням автомобілів марки Skoda на заводі Єврокар. За звітний місяць на Єврокарі зібрали 553 машини, що на третину більше, ніж у серпні 2018 року.

Випуск комерційних автомобілів (без урахування АвтоКрАЗу, який перестав розкривати інформацію про своє виробництво з серпня 2016 року) збільшився з 1 шт. до 34 шт. У серпні комерційні автомобілі виготовляли "Черкаський автобус" та "ЗАЗ" – 26 шт. і 8 шт. відповідно.

Серпневе виробництво автобусів зросло на 45% – до 81 шт. При цьому найбільше автобусів, як і роком раніше, випустив "Черкаський автобус" – 35 шт. На "Богдані" відзвітували про 19 автобусів. Чернігівський автозавод закінчив місяць показником 16 автобусів. Часівоярський завод зробив 6 шт. і 5 шт. виготовили на ЗАЗі.

Незважаючи на ударний серпень, автовиробництво в Україні все ще відстає від минулого року. Всього з початку 2019 року в Україні було випущено 4230 одиниць автотранспортних засобів, що на 7% менше, ніж за перші вісім місяців минулого року.

Легкових автомобілів – 3619 шт. (-7,5%);

комерційних – 80 шт. (-30%);

автобусів – 531 шт. (+3%).

Нагадаємо, за перші чотири місяці 2019 року в Україні порівняно з аналогічним показником 2018 року на третину знизилося виробництво автомобілів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook