У Росії мріють, що General Motors повернеться через 2 роки

Американський автоконцерн General Motors (GM) обіцяв повернутися на ринок Росії через 2 роки
Depo.Гроші
15 квітня 2015 14:53
ФОТО: depo.ua

Про це заявив голова департаменту транспортного і спеціального машинобудування Мінпромторгу Олександр Морозов, виступаючи на конвенції асоціації "Російські автомобільні дилери" у середу, передає "Газета.Ru", повідомляє depo.ua.

За словами Морозова, про намір повернутися на російський ринок представників міністерства запевнила глава російського офісу GM Сюзанна Веббер.

"Офіційна версія полягає в тому, що вона не змогла переконати раду директорів General Motors про виділення додаткових коштів на компенсацію збитків від діяльності компанії GM на російському ринку на 2015-й і наступні два роки", - уточнив Морозов.

"Досить низький рівень локалізації при високому рівні конкуренції на ринку не дозволяв компанії отримувати прибуток в Росії" ,- зазначив він.

Чиновник повідомив, що ситуація з відходом GM була прогнозована.

Минулого місяця автоконцерн General Motors оголосив про відхід з російського ринку бренду Opel, а також всіх масових моделей марки Chevrolet.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що американський автоконцерн General Motors на невизначений термін зупиняє власні виробничі проекти в Росії.