У Росії кажуть, що Україна перекриває газ для Криму

"Укренерго" сповістило Росію, що припиняє поставки електроенергії до Криму з першого липня
Depo.Гроші
1 липня 2015 05:04
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Міненерго РФ, передає depo.ua з посиланням на "РИА-Новости".

"Тридцятого червня 2015 в 17-39 з боку НЕК "Укренерго" надійшло сповіщення про скорочення з 00-00 1 липня погодинного планового графіка сальдо-перетікання "ОЕС України - Крим" до 0 МВт", - йдеться в повідомленні на сайті відомства.

Для забезпечення безпечного енергопостачання жителів Криму заступник міністра енергетики РФ Андрій Черезов провів нараду, в ході якого були заслухані доповіді представників міненерго.

У рамках заходу були розглянуті питання забезпечення соціально-значущих і особливо важливих об'єктів дизель-генераторні установки, а також стану готовності та забезпеченості необхідним запасом палива мобільних газотурбінних станцій, розгорнутих в окупованому Криму.

Ситуація взята на особливий контроль Міністерства енергетики та керівництва Урядової комісії із забезпечення безпеки електропостачання.

Однак, як заявили в інформаційно-консультаційному центрі компанії Крименерго, електропостачання споживачів в анексованому Криму в даний час здійснюється в звичайному режимі, передає ТАСС.

"Всі елементи енергосистеми в Криму працюють у звичайному режимі. Інформації про обмеження поставок електроенергії з території України не надходило", - повідомив диспетчер.