У Росії арештовано майно липецької фабрики Порошенка на 2 млрд рублів

У Росії накладено арешт на майно ВАТ "Липецька кондитерська фабрика Roshen"
Depo.Гроші
28 квітня 2015 18:55
ФОТО: depo.ua

Відповідне рішення ще 24 квітня 2015 року прийняв Слідчий комітет Російської Федерації, передає depo.ua з посиланням на прес-службу корпорації.

"Кондитерська корпорація Roshen повідомляє про те, що 24 квітня 2015 року Головне слідче управління Слідчого комітету Російської Федерації, в особі слідчого, на підставі Постанови Басманного районного суду міста Москви від 16 квітня 2015 року (як зазначено в Протоколі), а також відповідно зі ст. 115 КПК РФ, наклало арешт на майно, що належить на праві власності ВАТ "Липецька кондитерська фабрика "Рошен", - йдеться в повідомленні.

У компанії уточнили, що загальна вартість майна, на яке накладено арешт, досягає 2 млрд руб., що "абсолютно не порівнянно з висунутою раніше податковою претензією в рамках порушеної (показової) кримінальної справи у розмірі 180 млн руб."

"Аналізуючи події, які відбуваються навколо російських активів корпорації, з упевненістю можна заявити, що російська сторона цілеспрямовано вдається до всіх можливих методів, які позбавляють компанію можливості здійснити продаж своїх активів в Росії", - йдеться в заяві Roshen.

Корпорація має намір оскаржити прийняте рішення.

Нагадаємо, що на початку квітня Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу за фактом розкрадання 180 млн руб. з державного бюджету РФ кондитерською корпорацією Roshen в Липецьку.