У Раді вкотре забракло голосів для закону Тимошенко. Гройсман збирає лідерів фракцій

Народні депутати України відмовилися підтримати в цілому та відправити на повторне друге читання законопроект №2835 про зниження рентної плати на видобуток українського газу, поданий Юлією Тимошенко
Depo.Гроші
10 листопада 2015 17:22
ФОТО: depo.ua

За проект в цілому проголосували 215 парламентарів, а за відправлення його на повторне друге читання – 108, передає depo.ua.

Після таких результатів голосування голова Верховної Ради Володимир Гройсман запросив до себе в кабінет лідерів фракцій і оголосив 15-хвилинну перерву. 

Законопроектом  Тимошенко пердбачається зниження рентної ставки на видобуток українського газу для держпідприємства Укргазвидобування з 70% до 29%. Ця норма не поширюється на підприємства спільної діяльності.

Нагадаємо, що 6 жовтня Верховна Рада України проголосувала в першому читанні за законопроект Юлії Тимошенко №2835 про зниження ренти на видобуток українського газу. За її словами, це дасть змогу, в тому числі знизити тарифи на газ для населення на 20%.  

9 листопада Тимошенко заздалегідь назвала зрадниками усіх парламентарів, які не підтримають її законопроект про зниження ренти на видобуток українського газу

Більше новин економіки читайте на Depo.Гроші.