У Раді хочуть подолати безробіття легалізацією проституції

У парламенті зареєстровано законопроект про регулювання проституції та діяльності секс-закладів
Depo.Гроші
21 вересня 2015 14:26
ФОТО: depo.ua

Текст проекту закону, внесеного нардепом з групи "Воля народу" Андрієм Немировським, поки що відсутній, повідомляє depo.ua.

Водночас "Українська правда" з посиланням на пояснювальну записку до документа, надану Немировським, пише, що йдеться саме про легалізацію проституції.

"Правова невизначеність у сфері проституції та діяльності секс-закладів на сьогодні є складовою кримінального бізнесу. Державний бюджет не отримує доходу від проституції у вигляді податків та інших платежів у бюджет. Таким чином, проституція потребує цивілізованого державного регулювання, закріплення соціальних гарантій повій, а також потрібно отримувати додаткове джерело надходжень у бюджет", - вважає Немировський.

Крім того, зауважив депутат, відсутність державного регулювання призводить "до розвитку сфери торгівлі людьми, насильницького втягування, в тому числі неповнолітніх, до секс-бізнесу".

Основні завдання законопроекту: забезпечення суспільних інтересів, пов'язаних із наданням сексуальних послуг; захист неповнолітніх та інших незахищених соціальних груп населення від втягування у примусове сексуальне рабство; надання сексуальних послуг на законних підставах; зменшення рівня безробіття.

Нагадаємо, що днями і голова фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко виступив за легалізацію проституції

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.