У "Приватбанк" хочуть "влити" ще 30 мільярдів

Націоналізований "Приватбанк" планується докапіталізувати на 30 млрд грн

Depo.Гроші
21 квітня 2017 14:56
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила Валерія Гонтарева у Вашингтоні, відповідаючи на питання про те, що звіт E&Y нібито показує відсутність збитків у банку в 2016 році, передає Depo.ua з посиланням на FinClub.

"Це ще не офіційно опублікований звіт E&Y. Звичайно, як глава Національного банку я вже бачила попередній результат. І цей результат навіть ще гірший, ніж раніше. 143 млрд грн - це не всі втрати, які отримає наша держава через всі неправильні дії і фрод цього банку. Остання фрод-угода "Приватбанку" була розміром 16 млрд грн. Держава, можливо, покриє 30 млрд грн в цьому банку. Але, на жаль, результат, який ви побачите незабаром, може бути вищим", - заявила глава НБУ.

За її словами, Нацбанк проведе розрахунки, а саму докапіталізацію має здійснити Мінфін.

"Ми узгодимо з міністром фінансів, коли вивчимо всі цифри E&Y, і після цього ми вирішимо, яку саме суму внесемо в цей банк. Це буде в кінці цього місяця. І ви побачите, як це працює в Україні", - додала Гонтарева.

Нагадаємо, напередодні український журналіст, експерт Олександр Дубинський опублікував звіт аудиторів компанії Ernst&Young, які не підтвердили звинувачення глави НБУ Валерії Гонтаревої на адресу "Приватбанку".

10 квітня Гонтарева заявила, що в останню ніч перед націоналізацією "Приватбанку" тодішнє керівництво банку вивело з активу 16 млрд грн.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.