У Порошенка перевірять контракт Міненерго, де Крим – частина Росії

Адміністрація Президента зараз вивчає ситуацію за контрактом між «Укрінтеренерго» і російською енергетичною компанією «Інтер РАО», який прем'єр-міністр Арсеній Яценюк вже назвав таким, що не відповідає інтересам держави
Depo.Гроші
20 січня 2015 17:24
ФОТО: depo.ua
У Порошенка перевірять контракт Міненерго, де Крим – частина Росії
У Порошенка перевірять контракт Міненерго, де Крим – частина Росії

Про це заявив заступник голови АП Дмитро Шимків на брифінгу, передає depo.ua з посиланням на «Укрінформ».

«Я знаю ситуацію, яка сьогодні була опублікована в пресі. Зараз ми всередині нашої організації її вивчаємо, ведемо діалог з Міністерством енергетики для того, щоб все зрозуміти, тому що я не схильний використовувати інформацію медіа для аналізу - це той контракт або не той контракт», - сказав він.

Шимків нагадав, що проти України працює потужна і добре організована машина дискредитації.

«Ця машина професійно вставляє в медіа «правильні» меседжі, вона зіштовхує людей, що живуть в Україні, щоб таким чином відволікати нас від питань, які є важливішими наразі. Тому тепер я жодним чином не можу коментувати це питання, спочатку його потрібно вивчити», - зазначив заступник глави АП.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з'явилася інформація про доручення прем'єр-міністра Арсенія Яценюка міністру Володимиру Демчишину пояснити, чому підконтрольне відомству підприємство підписало документ, який визнає Крим частиною Росії.