У Петренка розповіли, коли відновлять соцвиплати на окупованому Донбасі

Українська влада відновить соціальні виплати мешканцям окупованих районів східної України лише після відновлення контролю над цими територіями
Depo.Гроші
3 квітня 2015 16:25
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила перший заступник міністра юстиції України Наталія Севостьянова, коментуючи вчорашнє рішення суду про незаконність припинення цих соцвиплат, передає УНІАН.

Київський апеляційний адміністративний суд визнав недійсною постанову Кабміну про здійснення соціальних виплат у Донецькій і Луганській областях лише на контрольованих українською владою територіях.

"Позиція уряду однозначна: усі виплати будуть забезпечені, як тільки буде відновлено контроль України над даними територіями. У будь-якому разі, всі переселенці з даних територій мають можливість у повному обсязі отримати належне соціальне забезпечення", - сказала Севостьянова.

Вона нагадала про трагічні наслідки для працівників казначейства та банків при спробах доставляти кошти на окуповані території.

"У разі, коли казначейства, фінансові установи не можуть доставити кошти на ці території, це зараз неможливо, і я хочу подивитися на цих суддів, які виносять такі рішення в такій ситуації", - додала Севастьянова.

Як повідомляв depo.ua, учора міністр юстиції України Павло Петренко заявив, що Міністерство юстиції України планує оскаржувати рішення суду, який визнав недійсним рішення уряду про відмову здійснення соцвиплат у Донецькій і Луганській областях.