У Петербузі заарештовано майно Аршавіна

Виборзький райсуд Санкт-Петербурга наклав арешт на частину майна футболіста "Зеніта" Андрія Аршавіна, розглядаючи справу про стягнення боргу з його бізнес-партнера, поручителем якого виступив гравець
Depo.Гроші
5 червня 2015 21:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на INTERFAX.RU.

"Існує судовий процес зі стягнення грошей з Петра Тіньгаєва - ділового партнера Аршавіна. У цьому процесі Аршавін виступав тільки як поручитель, який зазнав збитків від діяльності ділового партнера. Сума арештованого майна з точки зору бізнесу незначна і коливається в межах 5 млн рублів", - сказав співрозмовник агентства.

Як повідомляється в матеріалах суду, Аршавін виступає в ролі третьої особи у справі про стягнення сум за позикою, відповідачем за яким значиться Тіньгаєв.

За інформацією судової картотеки, футболіст в рамках розгляду також подав скаргу до міськсуду, однак про її суть нічого не відомо.

За даними ЗМІ, Тіньгаєв був генеральним директором салонів з продажу іномарок у Виборзькому районі Петербурга, який був відкритий кілька років тому. Тоді Аршавін виступив співзасновником підприємства. Останнім часом Тіньгаєв мав великі борги був відповідачем у безлічі поданих проти нього позовів.