У Нацгвардії розповіли, скільки платять бійцям за виконання бойових завдань

Бійцям Національної гвардії України доплачують близько 3 тис. гривень за виконання бойових завдань в зоні антитерористичної операції (АТО)
Depo.Гроші
15 травня 2015 10:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на сайт Нацгвардії.

"На сьогодні видано накази першого заступника керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України (керівника антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей) щодо виплати винагород військовослужбовцям Національної гвардії України на загальну суму 2 млн. 708,0 тис. грн., в тому числі за успішне виконання бойових завдань на суму 574,0 тис. грн. та за безпосередню участь у бойових діях на суму 2 млн. 134,0 тис. грн. Розпочався процес виплат", - розповіли в Нацгвардії,

Нагадаємо, що з 3 лютого 2015 року передбачені виплати винагород за успішне виконання бойового завдання підрозділом, за безпосередню участь в бойових діях та за знищену (захоплену) техніку противника згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2015 року №24 "Про особливості виплати винагород військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу в особливий період та під час проведення антитерористичних операцій" та наказу Міністерства оборони України від 02.02.2015 №49 "Про особливості виплати винагород військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу в особливий період та під час проведення антитерористичних операцій".