ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У "Нафтогазі" закликали не вірити брехням Фірташа

НАК "Нафтогаз України" повідомляє, що облгази та газзбути групи Дмитра Фірташа дезінформують споживачів про свої негативні рішення

Depo.Гроші
6 грудня 2018 11:19
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на прес-службу НАК.

У "Нафтогазі" зазначили, що ці структури перекладають відповідальність за ці рішення на НАК.

Зокрема, в листопаді більшість побутових споживачів України отримали від своїх постачальників газу (газзбутів) платіжки з донарахуваннями за жовтень та попередженням про донарахування за три попередніх роки зі значними сумами. Їх причиною газзбути вказали "приведення обсягу газу до еталонних умов вимірювання", начебто на вимогу "Нафтогазу", повідомили в НАК.

"Наголошуємо, що Нафтогаз жодним чином не причетний до рішення газзбутів вимагати зі споживачів додаткові суми та засуджує такі дії. Відповідні витрати вже компенсуються спорідненим структурам газзбутів - облгазам через механізм виробничо-технологічних втрат", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили в "Нафтогазі", донарахування ведуть до подвійної оплати тих самих обсягів газу, створюють віртуальні борги, які в майбутньому перешкоджатимуть переходу споживачів до інших постачальників газу.

НКРЕКП відреагувала на порушення та постановою від 23 листопада заборонила такі донарахування, повідомили в НАК.

Нагадаємо, Верховний суд України постановив, що газорозподільні організації зобов'язані безкоштовно встановити газові лічильники всім споживачам.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.